Наградна игра на Oprema Za Nokti

Рејтинг на корисник:  / 9
НајлошоНајдобро 
AddThis Social Bookmark Button

Наградна игра!

Oprema Za Nokti подарува почетнички сет за нокти во вредност од 9.000ден!!!

Се што треба да направите за да учествувате во наградната игра :

1. "Share" на фотографијата поставена на Facebook профилот
2. "Like" на поставената фотографија за наградна игра
3. Име и презиме во коментар

Добитникот ке биде објавен на 01.02.2017 година.