Наградна игра на Fili Avon

Рејтинг на корисник:  / 2
НајлошоНајдобро 
AddThis Social Bookmark Button

Нова наградна игра!

За учество, се што треба да направите е: 

1. Кликнете лајк на Facebook страната

2. Споделете ја јавно сликата поставена за наградна игра

3. Во коментар напишете Споделено

4. При вашето објавување тагнете најмалку тројца ваши најблиски пријатели

Ќе биде доделен накит - гердан со три приврзоци и три пара обетки.

Наградната игра трае до 15.03.2017

Среќниот добитник ќе биде објавен на 16.03.2017 година после 20:00 часот.