Наградна игра на zabava.mk

Рејтинг на корисник:  / 1
НајлошоНајдобро 
AddThis Social Bookmark Button

НАГРАДНА ИГРА: Со #забава до Samsung SM-T561 Galaxy Tab E!

Што треба да направите? 

ЧЕКОР 1. Лајкнете ја фан страницата на ZABAVA.mk
ЧЕКОР 2. Направете public share на фотографијата за наградна игра

И очекувајте награда!

Наградната игра трае до 31.03.2017година.

Добитникот на наградата ќе биде избран по случаен избор и објавен на 01.04.2017.