Многу вредни награди од Евита кафе!

Рејтинг на корисник:  / 3
НајлошоНајдобро 
AddThis Social Bookmark Button

Евита кафе на својата официјална страна најави нова наградна игра.

Можете да станете добитник на вредни награди како што се: телевизор, фрижидер, пегла, фен, парични награди, шољи за кафе, пакет со производите на Евита кафе како и многу други награди. 

 

Наскоро ќе биде објавен почетокот на наградната игра.